Cerere pentru emiterea Autorizatiei de Construire

Autorizatiile de construire se emit de presedintii consiliilor judetene, de primarul general al municipiului Bucuresti, de primarii municipiilor, sectoarelor municipiului Bucuresti, ai oraselor si comunelor pentru executarea lucrarilor.

Pentru emiterea Autorizatiei de Construire este necesar sa se completeze si sa se depuna la emitent o cerere-tip, dupa modelul atasat.

Cerere pentru emiterea Autorizatiei de Construire

Data creare: 04-12-2015 21:09:14