PRIMĂRIA --> Impozite și taxe

Impozite si taxe- prezentare generala

Departamentul Impozite si Taxe Locale a comunei Golaiesti are atributii privind stabilirea, constatarea, controlul, urmarirea si încasarea impozitelor si taxelor locale, pe raza administrativ - teritoriala a comunei Golaiesti.

Modalitatile de informare puse la dispozitia contribuabililor sunt:
• informarea directa prin intermediul functionarilor publici care deservesc ghiseele pentru activitatea cu publicul, deschise la sediul institutiei noastre din Primaria Golaiesti
• prin pagina de internet, adresa este http://www.primariagolaiesti.ro/ari2_160-impozite_si_taxe.html

Data creare: 04-12-2015 20:31:20